Genel Temizlik

Fabrikanızda çalışma konunuza özel dezenfektanlar ve temizleyiciler ile temizlik yapmaktayız. Bu konuda ücretsiz ekspertiz hizmetimizi isteyiniz. Periyodik temizlik bakım anlaşmaları yapılır.
Genel ev veya inşaat sonrası temizliklerde güvenilir referanslı elemanlar ev hanımı titizliğinde   temizlik yaparlar.

 

HASTANE TEMİZLİĞİ
Tüm idari personel odaları, doktor odaları ,toplantı salonu, zemin cilalama, halı, mutfak, yemekhane, balkon, merdivenler, tuvalet, iç ve dış çevre hijyenik temizliği yapılır.
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat halinde veya  çalışmakta olan tüm atölye, imalathane ve fabrikaların tüm temizlik ihtiyacı detaylı yapılır.
OKUL TEMİZLİĞİ
İdari personel odaları, öğretmen odaları, sınıflar, koridor, merdiven, tuvaletler, spor salonu, yatakhane, yemekhane, kantin, bahçe ve çevre temizliği yapılır.
Bizi arayarak hizmetimiz hakkında bilgi  alabilirsiniz. Memnuniyetiniz halinde bütün temizlik işleriniz aynı titizlik ve hassasiyette sürdürülecektir.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
Kurumunuzun, şirketinizin, okulunuzun veya evinizin tadilat ve inşaat sonrası temizliğini artık dert etmeye gerek yok. Bize edeceğiniz bir telefon veya göndereceğiniz E-mail yeterli. Proje ekibimizin mekanınıza bir bakması yeterli. Karar sizden, hizmet bizden.
İnşaat sonrası temizlikler; taşınma öncesi ve sonrası boş mekanların temizliğini kapsar. Özel aparat,makine ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dahildir.